Hírek
2022. jún. 30.
DSZC Beregszászi
A Beregszásziban is vége a tanévnek
Iskolánk 2022.06.29-én, 8:00 órától tartotta tanévzáró ünnepségét.

Minden diákunk megkapta jól megérdemelt bizonyítványát és a legjobb, legszorgalmasabb tanulókat jutalomkönyvvel és oklevéllel jutalmaztuk.
Ezzel a 2021/2022. tanév szorgalmi időszaka lezárult, mindenkinek kellemes nyarat és jó pihenést kíván a Debreceni SZC Beregszászi Pál Technikum vezetősége és minden oktatója!
Viszlát szeptemberben!
GALÉRIA
A Beregszásziban is vége a tanévnek



KAPCSOLÓDÓ HÍREK

Partneri elismerés és díjátadó a Beregszásziban
A korábbi évekhez hasonlóan iskolánk egyik fontos partnerétől a Schrack Technik Kft-től ismét elismerő oklevelet és díjat vehetett át idei legjobb villanyszerelő tanulónk Buczi Csongor, aki ebben az évben 3. helyezést ért el a Szakma Kiváló Tanulója versenyen villanyszerelő szakmában.
2026. jún. 19.
DSZC Beregszászi

Diákolimpián jártunk
Hat tanulóval utaztunk Veszprémbe 2026.05.28-án, ahol a Petanque Diákolimpia Országos Döntőjén vettünk részt. Csapatunk: Kékedi Dorián, Konyári Kevin, Ludman Ádám , Matyi Balázs, Tóth Patrik és Szabó Bence, felkészítő tanáruk Macskás Zsolt volt. A páros csapatunk, (Ludman Ádám és Matyi Balázs) a IV. helyezést szerezte meg.
2026. jún. 12.
DSZC Beregszászi

A vármegye legjobbjai
Ünnepélyes keretek között díjazták a vármegye legjobbjait - köztük a Beregszászi diákjait - a Kós Károly Művészeti Szakgimnázium, Technikum és Kollégium 2026. június 3-i rendezvényén.
2026. jún. 8.
DSZC Beregszászi








